English

Společnost AB Control CZ s.r.o. je připravena zajistit:

Naši odborníci jsou schopni už v úvodní fázi nabídky a analýzy doporučit nejvhodnější měřící místa a měřící principy, automatizační techniku, ovládací prvky a uživatelské rozhraní, což znamená podstatné snížení pozdějších nákladů.


Využíváme převážně řídící systémy SIMATIC S7, Allen-Bradley, FieldPoint, GE PACSystems™, Labview a další podle přání zákazníka. Samozřejmostí je otevřenost systému a plná přenositelnost dat na vyšší řídící úrovně.

Nedílnou součástí našich dodávek automatizovaných celku jsou vizualizace. Podle složitosti akce a nároku konečných uživatelů se řešení může pohybovat od mozaikových slepých schémat přes operátorské panely až ke komplexním počítačovým vizualizačním systémům. Nasazujeme především systémy WinCC (SIEMENS), InTouch (Wonderware), Control Panel a The Fix.

Naši specialisté na měření mají dlouholeté zkušenosti s měřením při úpravě vod. Navrhujeme, konzultujeme, dodáváme, instalujeme a oživujeme výrobky předních světových firem, jako jsou Hach-Lange, Endress+Hauser, Krohne, Fisher-Rosemount, Danfoss, Level Instruments, Monitec, Siemens, z domácích pak např. ZPA, Ekorex, BD Sensors a další.

Naše elektroprojekce je připravena zvládnout malé i rozsáhlé projekty. Využíváme především  projekční systém Eplan a AutoCad. Projekty běžně vyhotovujeme dle přání zákazníka v českém, anglickém, německém nebo ruském jazyce.